Referencie

Čo povedali ľudia na moju prácu...

Dana Piljarová - Referencie

Ahoj Danko, pustila jsem do světa svoji druhou zakázku a poprvé v životě jsem zažila 26 sdílení a to je teprve první den. Tolik zpětných vazeb, jak mám skvělý web jsem nedostala za celý rok v původní šabloně 🙈 jako teď během 14 dní. 🙏😍

Jsi prostě úžasná ❤️ a věřím, že ten blog a práce s tím tomu začne dávat ještě teprve grády. Fakt mazééééééééccccc 🤩🥳

Dana Piljarová - Referencie

Andrea Šteflová

osobní realitní makléřka

Danka Piljarová je ten vzácny typ človeka, ktorému popíšete svoju predstavu a ona vám ju zrealizuje oveľa lepšie, ako ste ju vy schopní popísať. Neviem ako to robí, asi má veľkú predstavivosť a vie dobre navnímať tie hmlisté predstavy, ktoré vy máte v hlave.

Je skvelé mať niekoho, kto za vás domyslí všetky detaily a súvislosti, kde má byť čo umiestnené, v akom poradí a čo s čím súvisí, aby váš web, grafika, či plagát pôsobil esteticky dobre, obsahovo kompaktne a zmysluplne.

Spoluprácu s Dankou veľmi odporúčam, aj preto, že sa pri tom všetkom ešte navyše radostne smeje. ☀️

Dana Piljarová - Referencie

Jana Bernaťáková

Change facilitátorka, mentorka a lektorka pre témy zmeny,
spoluzakladateľka Beelongu

Danka je z našej skúsenosti šikovná dizajnérka, ktorá dokáže spoľahlivo pretaviť predstavu klienta či už do funkčných webstránok alebo grafických podkladov ako ebooky či posty na sociálne siete.

Najviac oceňujem, že nerobí všetko “na jedno kopyto”, ale práve naopak, nacíti sa na štýl klienta, príp. iné už používané materiály a tomu dizajn prispôsobuje.

Dana Piljarová - Referencie

Veronika Švec Báthorová

generálna manažérka Jazykového mentoringu

Ďakujem Danke za vytvorenie mojej web stránky, a hlavne za vytvorenie textov, ktoré splnili svoj účel. Keď som ju poprosil, či by mi trošku pomohla s marketingom, nečakal som, že sa do toho pustí s takou vervou.

Danku môžem len a len odporučiť za jej profesionálny, ľudský a priateľský prístup. Danka ďakujem ti, že si mi pomohla rozbehnúť biznis.❤️😉😘

Dana Piljarová - Referencie

Peter Ševčík

fotograf

Som nesmierne rada a je mi cťou pracovať s Dankou. Rozhodli sme sa správne, pretože grafický design, ktorý sme jej s dôverou zverili (diár, vizitky, rollup, plagáty, e-booky) je v krásnej jednej línii.

Navyše všetko vždy ladí a upozorní nás aj na content, príp. návrh na vylepšenia. Naša spolupráca trvá viac ako 3 roky a sme veľmi spokojní.

Dana Piljarová - Referencie

JUDr. Ivett Pavlis

Právnička a Zakladateľka projektu Rodič ľavou zadnou

S Dankou spolupracujeme už istý čas. Pri tvorbe webovej stránky mi veľmi pomohla s textami, ako aj s prípravou rôznych dôležitých prezentácii.

Veľmi oceňujem a čo mi pomohlo, je Dankina kreativita a talent / cit urobiť z dobrých vecí skvelé. Dakujem!

Dana Piljarová - Referencie

Katarína Medvecová Plichtová

certifikovaný kouč Gallup®

Mám rád, keď ľudia robia svoju prácu zodpovedne, s nadšením a vidieť, že ich baví. Všetky tieto atribúty Danka splnila 🙂. Ako bonus navyše bol profesionálny dizajn môjho Životopisu, ušetrený čas a maximálna spokojnosť.

Takmer každý pracovný pohovor začal s pochvalou, že som si na Životopise dal veľmi záležať. 🙂 Bol prehľadný, vyzdvihol moje pracovné silné stránky a vizuálne zaujal. Dani, ešte raz ĎAKUJEM 🙂

Ján Fridrich

stavebný projektant

S Dankou je perfektná spolupráca a maximálna spokojnosť pri tvorbe webu.

Profesionálny prístup a ochota je u nej samozrejmosťou. Kedykoľvek budem potrebovať web alebo ebook obrátim sa na Danku.

Dana Piljarová - Referencia

Elena Bročková

PR konzultantka,
copywriterka a event manažérka

Spolupráca s Dankou bola a je na jednej strane veľmi príjemná a spontánna, na druhej strane profesionálna.

Vie poradiť a nasmerovať, vytvoriť web na mieru v súlade s vami a vašou osobnosťou. Veľmi odporúčam služby Danky Piljarovej.

PhDr. Katarína Lukáčová

klinická psychologička